• DOF FREEDOM HD Skeneris

Tai atviro kodo (STL) HI END skeneris norintiems ypatingo tikslumo.  Sukurtas Pietų Korėjos Medit kompanijos buvusių inžinierių, kurių įsteigta firma DOF per keletą metų tapo žinoma visame pasaulyje. Ši įmonė yra ypač vertinama JAV, kur  80% protezavimo darbų jau atliekami CAD/CAM technologija. Įrenginyje instaliuota lengvai naudojama "Exocad" programinė įranga, todėl skeneris yra labai greitas ir gali skenuoti modelius, sumontuotus artikuliatoriuje. Nuo kitų skenerių išsiskiria stable scan stage (SSS) funkcija, kuri leidžia netvirtinti modelio ant stalelio, nes kameros juda aplink modelį ir skenuoja vaizdą.

Paskirtis: skeneris skirtas skenuoti 3D vaizdu dantų atspaudus ir modelius, skaitmeniniu būdu somodeliuoti protezus ir išsiųsti į protezų frezavimo centrus. 

Į PREKĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Skeneris "Freedom HD";
- "Exocad" programinė įranga;
- HP design kompiuteris. 


YPATUMAI: 

Stabilus skenavimas. Freedom’s  užpatentuotas  SSS metodas su judančios kameros technologija leidžia kamerai ir šviesos moduliui suktis aplink skenavimo centrą tuo pačiu metu stabiliai išlaikant nuskaitomus modelius.  

Sutaupo daug laiko. Šis skeneris pranašus ne tik savo greitu skenavimo procesu, bet taip pat jis sutaupo darbo laiką nenaudojant  fiksavimui reikalingų priemonių.  2. 0 MP kamerų ir USB 3.0 jungties kombinacija  užtikrina aukštos kokybės  duomenis surinktus per trumpiausią laiką.

Skenavimas „Viskas viename“. Leidžia užbaigti vieno ar 3 dalių tilto skenavimą tik per du žingsnius (įskaitant ir sąkandžio skenavimą ). Taip sutaupoma apie 50 % darbo laiko.

Tiesioginis artikuliatorius.

Daugiakultis skenavimas. HD Freedom naudojamas daugiakultis padėklas skirtas skenuoti  modelius su daugeliu kulčių, kas užtikrina darbo efektyvumą.

Implantų daugiakultis skenavimas.

KITI BRUOŽAI:

Atspaudų nuskaitymas. Freedom HD puikiai tinka gipso modelių nuskaitymui, tačiau taip pat optimalus ir silikono bei alginato nuskaitymui. Inovatyvus HSS algoritmas leidžia užfiksuoti sunkiai nuskaitomas sritis bei išvesti galutinį teigiamą modelį.

Ortodontinis pritaikymas. Skeneris optimalus naudoti ortodontiniam pritaikymui.

Pieštuko žymių skenavimas. Leidžia nuskaityti pieštuko linijas ant skaitmeninių duomenų. 

Tikslus ir patikimas

Kompaktiško dydžio - tinka mažoms laboratorijoms. 

Techniniai duomenys
3 D skenavimo plotas 80mm X 60mm X 60mm
Galia AC 110 V ~ 240 V, 50 ~60 Hz
Judėjimo metodas SSS metodas
Skiriamoji geba 2 megapikseliai (2 kameros)
Šviesos šaltinis LED struktūrizuota balta šviesa
Svoris 15 kg
Tikslumas < 10 µm
Matmenys 330mm x 495mm x 430mm

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

DOF FREEDOM HD Skeneris

  • Gamintojas: DOF Inc.
  • Prekės kodas: DOFFR
  • Prieinamumas: Išankstinis užakymas
  • 0.00€

  • Be mokesčių: 0.00€