Apie mus

,,DentinaLT” yra MB statusą turinti, visai nesenai – tik  2015 metų pabaigoje susikūrusi įmonė, elektroninėje erdvėje prekiaujanti odontologinėmis medžiagomis bei technika odontologams ir dantų technikams. DentinaLT yra išvysčiusi ir toliau tebevysto bendradarbiavimą su tiekėjais iš viso pasaulio – Europos, Azijos, Amerikos, todėl prekių asortimentas yra ganėtinai platus ir atstovauja pasaulyje gerai žinomus gamintojų vardus, tokius kaip SAM, DOF, Primodent, SHERA ir t.t.

DentinaLT šūkis – viskas tobulai šypsenai. Todėl mūsų siekis tiekti klientams kuo aukštesnės kokybės prekes, kurių pagalba būtų pasiekti geriausi rezultatai tiek dantų technikų, tiek odontologų darbe. Būtent dėl šios priežasties visada stengiamės į rinką pateikti naujoves, o prieš jas siūlydami klientams – patys išbandome prekes duodami jas technikams ir daktarams, kurių atsiliepimai mums yra labai svarbūs.

Mūsų įmonė Lietuvoje gali būti vadinama startuole – stengiamės pereiti į skaitmeninį amžių ir ieškome kitų, šioje sirtyje veikiančių startuolių, tačiau tuo pačiu metu neatitrūkstame nuo klasikinių dalykų, kurie pasiteisino ilgametėje praktikoje.