Apie mus

,,DentinaLT” yra MB statusą turinti, 2015 metų pabaigoje susikūrusi įmonė, elektroninėje erdvėje prekiaujanti odontologinėmis medžiagomis bei technika odontologams ir dantų technikams.       DentinaLT yra išvysčiusi ir toliau tebevysto bendradarbiavimą su tiekėjais iš viso pasaulio – Europos, Azijos, Amerikos, todėl prekių asortimentas yra ganėtinai platus ir atstovauja pasaulyje gerai žinomus gamintojų vardus, tokius kaip SAM, DOF, Primodent, SHERA ir t.t.

DentinaLT šūkis – viskas tobulai šypsenai! Todėl mūsų siekis tiekti klientams kuo aukštesnės kokybės prekes, kurių pagalba būtų pasiekti geriausi rezultatai tiek dantų technikų, tiek odontologų darbe. Būtent dėl šios priežasties visada stengiamės į rinką pateikti naujoves, o prieš jas siūlydami klientams – patys išbandome prekes duodami jas technikams ir daktarams, kurių atsiliepimai mums yra labai svarbūs.

Mūsų įmonė Lietuvoje gali būti vadinama startuole – stengiamės pereiti į skaitmeninį amžių ir ieškome kitų, šioje sirtyje veikiančių startuolių, tačiau tuo pačiu metu neatitrūkstame nuo klasikinių dalykų, kurie pasiteisino ilgametėje praktikoje.